MENU

PROSECCO*

Delizioso Frizzante, 24 l tj. ok 190 kieliszków

Szczepy: glera, pinot grigio, chardonnay

Bladosłomkowe, świeże i orzeźwiające wino musujące o kwiatowo-owocowym aromacie. Smak białych owoców z przewagą jabłek, długotrwałe i nieagresywne musowanie. Delikatny przyprawowy finisz.

Superstar Frizzante, 20 l tj. ok 160 kieliszków

Szczepy: glera, chardonnay

Wino musujące od jednego z wiodących producentów Prosecco. Tradycyjnie powstaje ze szczepu glera, z niedużym dodatkiem chardonnay. Dzięki temu jest orzeźwiające i świeże w smaku, wytrawne, ale dość subtelne i uzupełnione o głębsze dojrzałe aromaty owoców cytrusowych oraz jabłek.

*Prosecco – oferowane być może wyłącznie w tradycyjnych szklanych butelkach zamkniętych korkiem. Zatem wg. włoskiej apelacji to samo wino ale zamknięte w KEG nazywamy Frizzante.

KOKTAJLE NA BAZIE PROSECCO*

Lekkie, a zarazem aromatyczne i orzeźwiające -pyszne! Stworzone na bazie prosecco oraz likierów, syropów i świeżych owoców. Podbiją serca i rozpieszczą zmysły Twoich gości. Proponujemy koktajle klasyczne takie jak: Aperol Spritz, Hugo czy Bellini oraz wiele innych oryginalnych smaków- Iście królewski koktajl Kir Royal, wyrafinowany Rose-ecco, a może po prostu Prosecco z truskawką? Powiedz tylko na co masz ochotę!

WINO BIAŁE

Szczepy: chardonnay

Wino o pięknym słomkowym kolorze otrzymane z mieszanki szczepów z regionu Veneto używanych też do produkcji wina musującego. W nosie wyczuwalne aromaty świeżej gruszki, jabłek oraz kwiatów akacji. W smaku wytrawne z lekkim, słodkim finiszem.

WINO CZERWONE

Szczepy: merlot

Wino o połyskliwym rubinowym kolorze otrzymane ze szczepu Merlot z regionu Veneto. W nosie czuć aromaty owoców wiśni i leśnych takich jak maliny i jeżyny. W smaku wytrawne z lekkim, słodkim zakończeniem.

PIWA RZEMIEŚLNICZE

Gatunki: pils, lager, pszenica, bock, aipa, sezonowe

Doskonałe piwa Browaru Wiatr, gdzie warzone jest tradycyjne piwo, zrodzone z miłości do złocistego trunku i prawdziwego piwowarskiego rzemiosła. Oferujemy kilka gatunków naturalnego, niepasteryzowanego i niefiltrowanego piwa, opartego na tradycyjnej recepturze. 

MAMY TEŻ COŚ BEZ %

Nie zapominamy też o najmłodszych uczestnikach imprezy. Soczysta lemoniada cytrusowa, a może arbuzowa? Nie ma sprawy!