Klimatyczny kącik sali bankietowej czy toast na świeżym powietrzu? Decyzja należy do Ciebie – my zajmiemy się resztą!

Niewielkich rozmiarów Van doskonale sprawdzi się w każdym miejscu. Nie ma rzeczy niemożliwych, mamy wiele pomysłów na to, żeby Twoja impreza na długo zapisała się w pamięci. Wyśmienite, schłodzone włoskie wino musujące. Stylowe stoliki,wygodne leżaki, świeże kwiaty, nastrojowe oświetlenie i dekoracje to nieodzowna część Cheers! Prosecco Van.

CO OFERUJEMY

  • Zapraszając na swoją imprezę Cheers Prosecco Van częścią Twojego wydarzenia staje się niemal 50-letni, kultowy włoski trójkołowiec – Piaggio Ape 501. Niegdyś wykorzystywany do pracy w winnicy, teraz – odrestaurowany i przygotowany wyłącznie do rozpieszczania Twoich gości.
  • Zawsze idealnie schłodzone, oryginalne, włoskie wino musujące w kegach serwowane na kieliszki, koktajle przygotowane na jego bazie oraz wino białe i czerwone.
  • Prawdziwe piwa rzemieślnicze Browar Wiatr. Doskonałe piwa premium lane prosto z beczki.
  • 4 godziny obecności na Twoim przyjęciu wraz z zawsze uśmiechniętą, profesjonalną obsługą.
  • Strefa Chill Out czyli wszystko co potrzebne by rozkoszować się bąbelkami: stylowe stoliki, wygodne leżaki i mnóstwo dobrej energii.
  • Oprócz wrodzonego wdzięku nasz Van zawsze zdobią świeże kwiaty, niebanalne dekoracje oraz nastrojowe oświetlenie.
  • Nasza lokalizacja to kolejna zaleta. Mieścimy się w samym centrum Polski, wszędzie mamy blisko. Nie zaprzątaj sobie głowy kosztami dojazdu, dogadamy się!

Każda okazja jest dobra !

Cokolwiek świętujesz, z przyjemnością pojawimy się na Twojej imprezie: przyjęcia, wesela, eventy, etc.

Mały ale wariat 😉

Mówią, że rozmiar ma znaczenie, ale nie dla nas. Bez względu na rozmach Twojej imprezy możesz na nas liczyć. Niewielka sala bankietowa czy przyjęcie w ogrodzie – odnajdziemy się wszędzie!

Bazową ofertą jest wybrany KEG wina musującego, kieliszki i 4h obsługi, strefa chillout oraz dekoracja vana. Masz ochotę na więcej?

Zobacz co jeszcze jest w naszym MENU !